Zaproszenie na Forum Fotografów im. Jerzego Maślankowskiego

Witam Koleżanki i Kolegów

Na prośbę naszego kolegi Waldka Pietury przekazuję zaproszenie na kolejne w tym roku wydarzenie Fotograficzne. Coroczne forum Fotografów w pięknej nadmorskiej Łebie.
Pozdrawiam
Jarosław Deka
Rzecznik KCF
PS. Jak zapewnia organizator pogoda "murowana".


Zaproszenie na Forum Fotografów im. Jerzego Maślankowskiego


W dniach 22 – 25 września organizujemy XXVIII zjazd fotografów, jak zwykle w Łebie, w hotelu WODNIK.

Spotykamy się od godzin południowych 22 września (niedziela), a zakończenie planujemy w środę po śniadaniu. Oczywiście jak zwykle można przyjechać wcześniej i wyjechać później, a na hasło "Forum Fotografów" mamy ustalone specjalne ceny.

Tradycyjnie większość przyjedzie już w sobotę, ale tego dnia wyżywienie jest na własną rękę, lub można sobie zamówić obiadokolację w hotelu.

Szukamy nowych pomysłów, więc będziemy mogli podzielić się nimi w czasie dyskusji. Każdy przecież stosuje jakieś sposoby, żeby klienta, który już zaszczyci nas swoją obecnością, namówić na jakieś usługi, często zupełnie nie znane i nie stosowane przez innych fotografów. Firmy, które ze sobą sąsiadują, być może nie będą chciały zdradzić swoich pomysłów, ale nie zawsze jest to dobra metoda - uzasadnimy to.

Zbieramy się, by słuchać i zbierać pomysły, ale również opowiedzieć o swoich przemyśleniach i doświadczeniach. Gdyby komuś przyszła do głowy jakaś genialna myśl, jak to spotkanie można jeszcze wykorzystać, proszę o kontakt.

W dzień przyjazdu (niedziela), o godzinie 18.oo planujemy wspólne zdjęcie

grupowe, bezpośrednio po nim oficjalne otwarcie naszego zjazdu i uroczysty bankiet.

W poniedziałek od godziny 10.oo planowane jest wystąpienie firmy FUJIFILM. Co nam pokażą i na jakie tematy chcieliby porozmawiać, ustalę z nimi dopiero pod koniec sierpnia. Oczywiście niezwłocznie przekażę informację.

Tym razem chciałbym, żebyście przywieźli swoje aparaty i porobili wspaniałe foty, które byśmy sobie obejrzeli wieczorem na dużym ekranie. Przedstawiciele Fuji prawdopodobnie też przywiozą aparaty i obiektywy z których będzie można skorzystać. Należy tylko zabrać swoje karty SD.

Być może we wtorek po śniadaniu będziemy mieli też spotkanie z jakąś firmą, ale rozmowy jeszcze trwają, bo musi to być coś ciekawego. Zdaję sobie sprawę, że jak trafimy na wspaniałą pogodę, to nie będzie chętnych na słuchanie, bo wszyscy pójdą się opalać!

Od stycznia wchodzą nowe przepisy dotyczące kas fiskalnych, poruszymy ten temat.

Koszty:

Koszt w pokoju jednoosobowym: 3 x nocleg, 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, bankiet = 585,-

Każdy następny nocleg ze śniadaniem 120,-

Koszt na osobę w pokoju dwuosobowym: 3 x nocleg, 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, bankiet = 555,-

Każdy następny nocleg ze śniadaniem 110,-

Koszt na osobę w pokoju trzyosobowym: 3 x nocleg, 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, bankiet = 525,-

Każdy następny nocleg ze śniadaniem 100,-

Zgłoszenia pod nr tel. 602 27 69 59,

lub wp@fotopietura.pl

Termin zgłoszenia: do 15.09.2019 roku

Pozdrawiam
Waldemar Marek Pietura
Cechmistrz Wielkopolskiego Cechu Fotografów