Forum Fotografów Łeba 2020

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy.
Wszyscy próbujemy wracać do normalnego trybu życia. Wypracowujemy nowy styl życia z zachowaniem szczególnych rygorów bezpieczeństwa społecznego. Dlatego też z wielką radością pragniemy ogłosić, że kolejne Forum Fotografów w Łebie ODBĘDZIE SIĘ we wrześniu 2020 roku. Przeczytajcie list napisany do nas przez kolegę Waldemara Pieturę i jeśli nic złego w sytuacji epidemiologicznej nie wydarzy się do jesieni, spotkamy się nad morzem.

Witam Koleżanki i Kolegów fotografów!
Mam nadzieję, że do naszego wrześniowego spotkania wszelkie wirusy przestaną już nas gnębić, nie będzie żadnych ograniczeń, aby wspólnie pięknie spędzić czas, nauczyć się czegoś nowego, wymienić doświadczenia i zabawić się na maxa!
Wzorem poprzednich lat organizujemy w hotelu "Wodnik" w Łebie Forum Fotografów imienia Jerzego Maślankowskiego.
Spotykamy się od godzin południowych 20 września 2020 roku (niedziela), a zakończenie planujemy w środę po śniadaniu.
Oczywiście jak zwykle można przyjechać wcześniej i wyjechać później, a na hasło "Forum Fotografów" mamy ustalone specjalne ceny.
Szukamy nowych pomysłów, więc będziemy mogli podzielić się nimi w czasie dyskusji. Każdy przecież stosuje jakieś sposoby, żeby klienta, który już zaszczyci nas swoją obecnością, namówić na jakieś usługi, często zupełnie nie znane i nie stosowane przez innych fotografów.
Na te tematy, stwierdziliśmy, należy dyskutować. Z pewnością każdy znajdzie jakiś pomysł dla siebie, nic, lub niedużo inwestując.
Zbieramy się by słuchać i zbierać pomysły, ale również opowiedzieć o swoich przemyśleniach, doświadczeniach, oraz opowiedzieć o tym, jak sobie radziliście, z jakiej pomocy skorzystaliście w trudnych czasach pandemii.
Nie mamy jeszcze dokładnego programu, dopiero będę rozmawiał firmami, które byśmy chcieli zaprosić. Mam do Was w związku z tym prośbę, żebyście dali mi znać, kogo na nasze spotkanie zaprosić.
O szczegółach poinformuję w następnych mailach, na razie chciałbym tylko zasygnalizować termin, żeby spotkanie uwzględnić w swoich planach.
W dzień przyjazdu (niedziela), o godzinie 19.oo planujemy wspólne zdjęcie grupowe, bezpośrednio po nim oficjalne otwarcie naszego zjazdu i uroczysty bankiet.
Koszty na 1 osobę: (obejmują nocleg, śniadanie, bankiet, obiadokolacja)
Od niedzieli do środy w pokoju dwuosobowym – 539,-
Od niedzieli do środy w pokoju jednoosobowym – 569,-
Od niedzieli do środy w pokoju trzyosobowym – 509,-
Każdy wcześniejszy i następny nocleg ze śniadaniem od 98,- do 118,-
Zgłoszenia pod nr tel. 602 27 69 59,
lub wp@fotopietura.pl
Termin zgłoszenia: do 13.09.2020 roku

Waldemar Marek Pietura
waldemarpietura@gmail.com
tel. 602 27 69 59

CECHMISTRZ
Wielkopolskiego Cechu Fotografów
PRZEWODNICZĄCY
Komisji Branżowej Fotografów
Związku Rzemiosła Polskiego