Kulig na Przełęczy Kubalonka

Kulig na Przełęczy Kubalonka
25 stycznia 2018
 
Styczniowe spotkanie członków Krajowego Cechu Fotografów odbyło się w zimowej, górskiej scenerii  Kubalonki w Wiśle. Głównym punktem w planie dnia był kulig z pochodniami zorganizowany przez firmę KOLYBA, kuligi na Kubalnoce Cieślar. Sanie ciągnięte przez piękne, silne konie, wiozły uczestników widokową trasą, której kolorytu dodawało zachodzące słońce, a o dobre nastroje skrupulatnie dbał koordynator  kuligu – Szymon Brodacki.
Tuż po zmroku, po dotarciu do Kolyby rozpoczęło się biesiadowanie przy akompaniamencie góralskiej muzyki na żywo. Gorąca herbata, żurek w chlebie i ciepło kominka pozwoliły się ogrzać i można było przejść do rozmów, dyskusji branżowych i nie tylko. Z racji faktu, iż gośćmi spotkania były całe rodziny członków KCF, w Kolybie panowała wesoła, familijna atmosfera.
Na zakończenie wykonana została tradycyjnie wspólna fotografia, a Cechmistrz Marek Gołąbek podziękował wszystkim za wspólnie spędzony czas i zaprosił na kolejne spotkanie, które odbędzie się 22 lutego w Będzinie w studio fotograficznym FOTO Borkowscy.
Zapraszamy na krótki spot filmowy przygotowany przez Arka Tumidajskiego
https://www.facebook.com/KrajowyCechFotografow/

Kubalonka fot: Szymon Brodacki