Relacja z kuligu na Przełęczy Kubalonka 25 stycznia 2019

Tradycją stało się już radosne rozpoczęcie roku w pięknej, górskiej zimowej scenerii Przełęczy Kubalonki. Organizatorem i gospodarzem spotkania w Wiśle był Szymon Brodacki, który niestrudzenie dbał nie tylko o dynamiczny plan spotkania, ale też o świetne humory uczestników.


   

  

Głównym punktem w planie dnia był kulig zorganizowany przez firmę KOLYBA, kuligi na Kubalnoce Cieślar. Sanie ciągnięte przez piękne, dzielne koniki, wiozły uczestników widokową trasą, której kolorytu dodawała nadzwyczaj śnieżna zima.
Tuż po zmroku, po dotarciu do Kolyby rozpoczęło się biesiadowanie przy akompaniamencie góralskiej muzyki na żywo. Gorąca herbata, żurek w chlebie i ciepło kominka pozwoliły się ogrzać i można było przejść do rozmów z branżowego podwórka i innych ciekawych i wesołych rozmów. W czasie posiady, jak zwykle panowała rodzinna atmosfera.
Tradycją jest też wykonanie wspólnego „rodzinnego” zdjęcie, a Cechmistrz Marek Gołąbek podziękował wszystkim za wspólnie spędzony czas i zaprosił na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Będzinie w gościnnym studio p. Borkowskich 28. 02. 2019r.Obszerna fotorelacja znajduje się pod linkiem:   Google drive
Dziękujemy za wspólną zabawę.

Rzecznik prasowy KCF
Jarosław Deka