Relacja - Wigilijka Członków Cechu 2018

Spotkanie opłatkowe
Zabrze, grudzień 2018
13 grudnia 2018 roku w Restauracji „Domowe Jadło” w Zabrzu, odbyło się świąteczno-opłatkowe spotkanie członków Krajowego Cechu Fotografów. Gośćmi honorowymi byli: Dyrektor Naczelna Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, pani Beata Białowąs,   Joanna Nowicka wice prezes ZPAF Okręg śląski, pan Andrzej Krupa z firmy Foto 7 oraz pan Krzysztof Patrycy – redaktor naczelny pisma Foto Kurier.


 


 

Spotkanie rozpoczął Cechmistrz Marek Gołąbek, po czym głos zabrali goście. Pani Dyrektor Beata Białowąs podziękowała za kolejny rok współpracy, przekazała kalendarze na rok 2019, wydawane tradycyjnie przez Izbę Rzemieślniczą, a także zaprosiła na Galę Rzemiosła.

Zaproszeni goście przekazali zebranym serdeczne życzenia świąteczne w imieniu własnym i organizacji, które reprezentowali. Życzenia, w imieniu własnym i Zarządu KCF złożył również Cechmistrz Marek Gołąbek.

Na wigilijnym stole znalazły się tradycyjne potrawy, przygotowane przez Restaurację Domowe Jadło.

Na spotkaniu opłatkowym pojawił się także gość spodziewany, który przybył z workiem pełnym podarunków i tradycyjnie wywołał dużo radości. Mikołaj obdarował każdego uczestnika spotkania prezentem i pozował do wspólnej fotografii.

Kolejnym punktem spotkania było ogłoszenie wyników listopadowego konkursu fotograficznego Klubu Artystycznej Fotografii. Tematem miesiąca był „Portret dynamiczny’.

Jury w składzie: Mikołaj Mikołajczyk, Jerzy Łakomski oraz Stanisław Michalski, wytypowało zwycięskie prace i przedstawiło uzasadnienie wyboru.

I miejsce: Józef Ciszek

II miejsce: Arkadiusz Tumidajski

III miejsce: Andrzej Barutowicz

Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci voucherów oraz kart zniżkowych na zakupy w sklepie Foto 7 przedstawiciela firmy Manfrotto, Foto plus oraz Centrum Papieru reprezentanta firmy Imprime Nagrody wręczyli panowie: Andrzej Krupa oraz Krzysztof Patrycy.

Ogłoszone zostały również wyniki wcześniejszych edycji konkursów KAF.

Kolejny rok wspólnych działań dobiega końca. Dziękujemy za wspólne miesiące i z nadzieją na stałe powiększanie grona członków i sympatyków Krajowego Cechu Fotografów, zapraszamy na kolejne zjazdy w nowym roku.

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie w górach z kuligiem, które odbędzie się 25.01.2019r.

Szczegóły w następnym komunikacie

Link do pobrania zdjęć ze Spotkania Wigilijnego 2018:
https://wetransfer.com/downloads/4d8f3bc8c494d1d2b9a7b906e3309c3120181218140505/a0e2a9dc3f8cf34a450cf44ed663c8c320181218140505/0494c7
Pozdrawiam

Rzecznik prasowy KCF

Jarosław Deka