Relacja z kuligu w Białej Wisełce

Witam
Dzięki uprzejmości naszego wspaniałego kolegi Bogusia Makara udostępniam relację z kuligu  w Wiśle. Autorem zdjęć jest Szymon Brodacki. Zapraszam do lektury.
 
 
"Globalne ocieplenie" odczuwalne jest również w naszym kraju tęsknota naszych członków i przyjaciół za śniegiem i za spotkaniem ze znajomymi powoduje, że już tradycyjnie nasz członek Szymon Brodacki( właściciel Studia Fotograficznego w Wiśle) zorganizował 24.01.2020r. zimowe spotkanie naszych członków.

  

  

Wisła nas nie zawiodła. Na przełęczy Kubalonki Szymon "zabezpieczył" śnieg, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogli cieszyć się z przejażdżki   ciągniętymi przez konie saniami. Koniki dowiozły nas do góralskiej koliby w której to przy góralskiej, wykonywanej na żywo muzyce mogliśmy  posilić się smacznym żurkiem oraz rozgrzać się gorącą góralską herbatą i innymi służącymi do tego produktami. Na ognisku mogliśmy również upiec kiełbasę i oscypki. Były tańce, konkursy, dowcipy i branżowe rozmowy, czyli jak to się mówi "integracja na całego".

  

  

Tradycyjnie zrobiliśmy wspólne rodzinne zdjęcie, a Cechmistrz Marek Gołąbek podziękował za spotkanie i zaprosił nas na kolejne spotkanie do Szczytna, do koleżanki i kolegi Małgosi i Witka Czujaków, organizatorów Mazurskiego Spotkania Fotografów, które odbędzie się na przełomie lutego i marca szczegóły w komunikacie z 27.01.2020r.