Relacja ze spotkania z Bartkiem Wyrobkiem

W dniu 24. 10.2019 w Restauracji Vertigo w Rudzie Śląskiej odbyło się kolejne spotkanie członków KCF. Gościem specjalnym był tym razem znany i ceniony fotograf, specjalizujący się w fotografii ślubnej – Bartek Wyrobek.
Zanim jednak uczestnicy wysłuchali prelekcji gościa, Cechmistrz Marek Gołąbek omówił sprawy bieżące, a w śród nich najważniejszą kwestię, czyli wznowienie prac nad Kodeksem Dobrych Praktyk dla fotografów.
Głos zabrał również Mikołaj Mikołajczyk, który zaprosił na listopadowe spotkanie członków KCF, podsumowujące cykl konkursów fotograficznych.
Po wystąpieniu przewodniczącego KAF, Cechmistrz zaprosił do rozmowy z gościem specjalnym. Bartek Wyrobek, to fotograf, który realizuje niebanalne, wyjątkowo wysmakowane i nastrojowe sesje ślubne. W czasie spotkania przedstawił wypracowane przez siebie zasady i metody pracy, w sposób niezwykle otwarty opowiadał o sposobach, trickach, smaczkach swojej pracy. Fotografowie dowiedzieli się także o niezwykle ważnym elemencie jakim jest subtelne, indywidualne i osobiste podejście do klienta i jego oczekiwań. Swobodna forma prezentacji, sprzyjała konstruktywnej dyskusji po zakończeniu wystąpienia. Spotkanie z Bartkiem Wyrobkiem będzie z pewnością motywacją do podejmowania nowych wyzwań i świeżego spojrzenia na kwestie fotografii ślubnej.
Na zakończenie, Cechmistrz Gołąbek podziękował gościowi za inspirujące mini warsztaty, a zebrani oklaskami nagrodzili Bartka Wyrobka za prelekcję.

  Marek Gołąbek zaprosił wszystkich na spotkanie członków KCF, które zaplanowane jest na dzień 28 listopada 2019, w Chochołowym Dworze pod Krakowem . Gospodarzem wydarzenia będzie Jury konkursów KAF.
Cechmistrz Gołąbek zasygnalizował również termin spotkania opłatkowego, które zaplanowane jest na dzień 12 grudnia 2019, w Zabrzu.
Szczegóły obu spotkań przekazane zostaną wkrótce.