Spotkanie Biesiadne Ustroń Relacja

Spotkanie Biesiadne
25 sierpnia 2019
Ustroń Jaszowiec

Spotkania Biesiadne członków Krajowego Cechu Fotografów, to radosna tradycja, którą pielęgnujemy od wielu lat. Tegoroczny zjazd odbywał się w Domu Wczasowym GLOBUS w Ustroniu Jaszowcu. Gospodarzem wydarzenia był Szymon Brodacki. W samo południe Cechmistrz Marek Gołąbek rozpoczął spotkanie, witając przybyłych. Omówił kilka ważnych spraw dla naszego środowiska. Po wspólnym obiedzie, biesiadnicy udali się na przejażdżkę, wesołą, ustrońską ciuchcią. Celem wycieczki była Równica – jedyna góra w tej części Beskidów, na którą można dojechać samochodem. Drogę uatrakcyjniały barwne opowieści kierowcy ciuchci.
Na szczycie Równicy można było pospacerować, odpocząć przy zimnym piwku, podziwiać widoki.
Po powrocie z wycieczki, rozpoczęło się grillowanie, zabawa, rozmowy przy suto zastawionym stole. Nie zabrakło też dreszczyku emocji, kiedy nad Ustroń nadciągnęła potężna burza z piorunami. Z uwagi na fakt, iż świętowanie odbywało się pod zadaszonym tarasem, groźne widowisko można było podziwiać bezpiecznie.


Biesiada zakończyła się przyszłorocznym zaproszeniem na spotkanie w raciborskim zamku.
Dziękujemy organizatorom za wysiłek, a uczestnikom za przybycie i wspólnie spędzony czas, który integruje i buduje prawdziwie przyjacielskie więzi między nami. Do zobaczenia za rok!!!
PS. Zdjęcia z imprezy można pobrać pod linkiem:

Galeria Biesiada 2019