Spotkanie W Łebie

Szanowne Koleżanki i Koledzy Fotografowie !
Wzorem poprzednich lat organizujemy w dniach 26-29 września Forum Fotografów im. Jerzego Maślankowskiego w Łebie, jak zwykle w hotelu Wodnik.

Mam nadzieję, że nie dopadnie nas następna fala zachorowań i będziemy mogli spędzić tych parę dni w doborowym towarzystwie, wymienić doświadczenia, skorzystać z pięknej pogody, która jest zamówiona i zabawić się na maxa ! Spotykamy się od godzin południowych 26 września (niedziela), żeby o godzinie 18.oo dokonać oficjalnego otwarcia i bezpośrednio po nim zrobić sobie zdjęcie grupowe. Potem będzie bankiet przygotowany przez hotel, jak zwykle ze wspaniałym jedzeniem.

Proszę przemyśleć ewentualne tematy, które byście chcieli we wspólnych rozmowach poruszyć, które pozwolą nam się rozwijać. Bo przecież nie będziemy narzekać - trzeba szukać nowych pomysłów, którymi możemy się podzielić. Poruszymy również temat cen, które stosujemy w swoich firmach, a może zdecydujemy, że czas najwyższy je podwyższyć. Zbieramy się by słuchać i zbierać pomysły, ale również opowiedzieć o swoich przemyśleniach, doświadczeniach, oraz opowiedzieć o tym, jak sobie radziliście, z jakiej pomocy skorzystaliście w trudnych czasach pandemii.

Jak zwykle można przyjechać wcześniej, na pewno niektórzy będą już od czwartku, żeby zrobić sobie parodniowy urlop. Pobyt można również przedłużyć, a na hasło "Forum Fotografów" mamy ustalone specjalne ceny.
Na dzień dzisiejszy nie mamy jeszcze zaproszonego żadnego wystawcy ani prelegenta, więc zwracam się z prośbą, abyście podpowiedzieli mi kogo byście chcieli posłuchać, jaką firmę warto zaprosić. Medikon i firma Tomasza Górki byli w zeszłym roku, firma Falter niestety nie ma wolnego terminu, a Tetenal nie odpowiedział na zapytanie o udział. Jeżeli nikogo mi nie podpowiecie, to będę musiał sam zadecydować.

A może w tym roku wolimy spędzić czas we własnym gronie, poopalać się w ostatnich tego roku promieniach słońca, potraktować ten czas jako urlop, który nie wszyscy mieli? Będę wdzięczny za propozycje.

Oficjalne zakończenie Forum w środę po śniadaniu.
W załączniku jest szczegółowy koszt uczestnictwa
Zgłoszenia pod nr tel. 602 27 69 59,
lub wp@fotopietura.pl
Termin zgłoszenia: do 20.09.2021

Pozdrawiam
Waldemar Marek Pietura
waldemarpietura@gmail.com
tel. 602 27 69 59