Targi FILM VIDEO FOTO 2023 - Komunikat prasowy

Wracają targi FILM VIDEO FOTO!
 
Nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki filmowej i fotograficznej! W dniach 20 – 22 kwietnia 2023 roku w Hali EXPO Łódź odbędą się Targi FILM VIDEO FOTO.
 
Targi FILM VIDEO FOTO - najstarsza impreza wystawiennicza tej branży w Polsce wraca odmieniona. Przyświeca jej hasło: „Ucz, promuj, prezentuj”!
 
Tak jak do tej pory podczas Targów FILM VIDEO FOTO nie zabraknie okazji do spotkań z najlepszymi produktami uznanych światowych i polskich marek, nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla zawodowców oraz foto i video maniaków. W Łodzi pojawią się wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz akcesoriów fotograficznych i audio-video. Nie zabraknie też dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu, a także druku.
 
Ta edycja szczególnie mocno zaakcentuje jednak społeczny aspekt targów. Hala EXPO Łódź stanie się miejscem, wymiany wiedzy i zdobywanego latami doświadczenia. W trakcie licznych warsztatów i prelekcji uczestnicy imprezy spotkają się z ekspertami oraz nagradzanymi fotografami, którzy dostarczą im mnóstwo nowych inspiracji.
 
Podobnie jak podczas poprzednich edycji, targom FILM VIDEO FOTO towarzyszyć będą liczne wystawy fotografów-artystów, które dadzą mnóstwo okazji do zachwytu.
 
 
Strona internetowa: http://filmvideofoto.pl
Relacja z 2019: https://youtu.be/Dcz5ZRJOn5M
Zdjęcia z poprzednich edycji: https://we.tl/t-fgwRiJD1we
Profil na facebooku: https://www.facebook.com/filmvideofoto
Oficjalne wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1949365228729247