Weronika 2022 - Święto Fotografów

ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKIE OBCHODY ŚWIĘTA FOTOGRAFÓW

 

WERONIKA 2022 KOLEŻANKI I KOLEDZY!!!


Wielkopolski Cech Fotografów, wraz z Krajowym Cechem Fotografów i Lubelskim Cechem Fotografów zaprasza w dniu 03.07.2022 roku na Ogólnopolskie Święto Fotografów WERONIKA 2022.

Jak zwykle można przyjechać dzień wcześniej, w sobotę, bo organizatorzy tego dnia chcieliby pokazać Wam parę ciekawych rzeczy w Poznaniu. Mamy przygotowany program dla tych, co przyjadą w sobotę przed godziną 13:00 oraz dla tych, co przyjadą dopiero przed 17:00. Na pewno będziecie czuli się zaopiekowani.
Oficjalne uroczystości rozpoczną się 3 lipca Mszą świętą w poznańskiej Farze o godzinie 12.30. Po Mszy również przygotujemy jakąś atrakcję, a potem pojedziemy do hotelu na bankiet, gdzie zrobimy sobie zdjęcie grupowe. 

W następnych informacjach o Weronice przedstawimy Wam szczegółowy harmonogram, teraz chcemy tylko zasygnalizować, że takie uroczystości się odbędą i możecie już sobie ten termin zarezerwować. Mamy zarezerwowany hotel z restauracją (hotel Topaz w Poznaniu, ul. Przemysłowa 34). Wynegocjowane ceny na noclegi wahają się od 95,- za osobę pokoju standard, do 210,- za osobę w wersji lux. Są pokoje jednoosobowe, dwójki i trójki. Dokonując wcześniejszej rezerwacji będziemy mogli wybierać między pokojem standard, a lux. Restauracja może pomieścić tylko 70 osób, dlatego postanowiliśmy przyjmować wpłaty, które będą jednocześnie potwierdzeniem rezerwacji miejsca w spotkaniu. Miejsca w hotelu należy sobie rezerwować samemu. Namiary podamy w następnych informacjach.

Wstępnie opracowany kosztorys bankietu, muzyki itp. opiewa na kwotę 190,00 złotych od osoby. Zdajemy sobie sprawę, że ustalane w listopadzie ceny mogą ulec zmianie, bo przecież wszystko od tego czasu podrożało. Mamy nadzieję, że pisząc do Was następną informację w kwietniu, będziemy mogli podać ostateczną cenę. Podamy również konto, na które będzie można wpłacić kwotę za imprezę, przekażemy dokładny harmonogram spotkania. Ze względu na to, że św. Weronika jest patronką wszystkich fotografów, nawet tych niezrzeszonych w cechach, namawiamy do poinformowania lub przekazania tej informacji swoim znajomym, a także konkurencji, może dzięki temu spotkaniu przestaną z Wami konkurować, a zaczną współpracować.


Pozdrawiam
Jarosław Janasek

CECHMISTRZ
WIELKOPOLSKIEGO CECHU FOTOGRAFÓW
wcf(małpa)fotojanasek.pl