Wycieczka do Digitalalbum w Mielcu

Spotkanie Biesiadne członków KCF
Mielec 26 sierpnia 2018

Letnie spotkania biesiadne powróciły na stałe do kalendarza wydarzeń cechowych. Poza częścią rekreacyjną, zabawą i rozrywką, tradycją stała się możliwość zaprezentowania prowadzonej firmy, przedstawienia swojej oferty przez gospodarza spotkania.
Na tegorocznej cechowej biesiadzie w Mielcu spotkało się blisko 20 osób. Gospodarz – Stanisław Bryg i firma Digitalalbum zorganizował wyjątkowo serdeczne, ciepłe (mimo kapryśnej pogody), a jednocześnie profesjonalne pod względem marketingowym, spotkanie doskonale łączące relaks i kwestie branżowe.
Po przywitaniu gości w czterogwiazdkowym Hotelu Atena, smacznym obiedzie i krótkim zapoznaniu wszystkich zebranych, grupa udała się do Muzeum Fotografii „Jadernówka”. To wyjątkowe miejsce, w którym zgromadzono ponad 40 tysięcy eksponatów. Oprócz ekspozycji stałej – kolekcji aparatów z różnych epok, powiększalników, ciemni, altany – czyli studia fotograficznego z przeszkloną ścianą, czy saloniku mieszkania Augusta Jadernego – „fotografisty” (to w jego domu mieści się muzeum), uczestnicy spotkania obejrzeć mogli wystawę pt. „Akt”, autorstwa mieleckiego fotografa Łukasza Gurdaka. Przewodnikiem po niezwykłym muzeum był pan kustosz Janusz Holisz. 

    

    
Kolejnym punktem dnia była wizyta w urokliwym Pałacyku Oborskich. Niełatwą, a momentami tragiczną historię Pałacyku przybliżył kustosz Jerzy Skrzypczak.

Należy zaznaczyć, że organizator mieleckiego spotkania zadbał o każdy szczegół spotkania, łącznie z zapewnieniem transportu dla uczestników przemieszczających się pomiędzy kolejnymi odwiedzanymi miejscami.

    

Następnym przystankiem była siedziba firmy Ditalalbum, której właścicielem jest Stanisław Bryg. Firma jest wiodącym producentem fotoksiążek oraz innych produktów dla branży fotograficznej. Świadczy usługi zarówno na rynek polski jak i zagraniczny.
Wizyta w Digitalalbum była zaplanowana perfekcyjnie. Prezentacja multimedialna przedstawiona przez charyzmatycznego Doradcę Klienta - Tomasza Bednarczyka, zobrazowana przykładami produktowymi, rozpoczęła odwiedziny w firmie. Pracownicy zademonstrowali elementy procesu produkcyjnego, a przewodnikiem po fabryce, a także niezastąpionym opiekunem grupy był Mariusz Macura. Uczestnicy spotkania mogli skorzystać z możliwości wywołania powiększenia w formacie 60x90 cm, a przy okazji obserwować cały proces produkcji tak dużej odbitki.
Odwiedziny w Digitalalbum były swoistą wizytą studyjną, motywującą, inspirującą i ukazującą szerokie możliwości ofertowe dla klientów.

    

    

    

Kolejnym elementem w planie dnia było wspólne biesiadowanie. Kierowcy przewieźli grupę do mieleckiej Strzelnicy, gdzie czekał nie tylko posiłek, ale także członkowie klubu strzeleckiego, którzy z pasją opowiadali i demonstrowali ciekawe egzemplarze broni palnej. Biesiadnicy mieli także możliwość spróbować swych sił w strzelaniu do celu. Strzelnica w Mielcu ma wieloletnią historię i jest miejsce regularnych treningów strzeleckich.
Wspólne biesiadowanie, to zawsze doskonała okazja do rozmów, dzielenia się uwagami, radościami, troskami, czy też planowanie kolejnych interesujących działań. Nie inaczej było także w Mielcu. Rozmowy i dyskusje toczyły się do późnych godzin.
Spotkanie Biesiadne w Mielcu, było kolejnym bardzo udanym wydarzeniem organizowanym przez członków KCF. Takie działanie ma niezwykły wymiar integrujący, budujący więź, ale także daje możliwość prezentacji i promocji organizatora.
Po wizycie w Ditalalalbum, z pełną odpowiedzialnością można rekomendować firmę jako doskonałego partnera biznesowego. Obecnych na spotkaniu nie trzeba przekonywać, a pozostałym polecamy odwiedzanie strony https://www.digitalalbum.pl/.Na zakończenie spotkania, Cechmistrz Marek Gołąbek zaprosił wszystkich uczestniczących na kolejne spotkanie cechowe, które odbędzie się 27 września w Krakowie, w znanym już studio Adama Mikołajczyka.
TC