XXI Targi Foto-Video Łódź - RODO

XXI Targi Foto-Video Łódź
12-14 kwietnia 2018
Hala EXPO ul. Politechniki 4

ZAPROSZENIE

Już po raz kolejny Krajowy Cech Fotografów objął Honorowym Patronatem Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto w Łodzi, organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.
Zarząd KCF ma zaszczyt zaprosić na 21. edycję tego, wyjątkowego wydarzenia, które co rok gromadzi wielu pasjonatów fotografowania i filmowania. W czasie tegorocznych Targów Foto-Video będzie można zapoznać się z ofertą ponad 100 firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją sprzętu, oprogramowania i usług skierowanych do branż foto, audio i video.
W ramach imprezy, odbędzie się prelekcja zorganizowana przez Krajowy Cech Fotografów, dotycząca wchodzącego w życie w maju br., rozporządzenia w sprawie ochrony danych osobowych. Tematem wykładu będzie: „RODO, czyli nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – zagrożenia i korzyści dla fotografów”. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Kancelarii Radcy Prawnego Katarzyny Orzeł, rododlafotografa.pl.
Na prelekcję zapraszamy w dniu 12 kwietnia 2018 r. o g. 16.10 do Auli w Strefie Creative Masterclass, sala konferencyjna C.
XXI Targi Foto-Video są także doskonałą okazją do uczestnictwa w spotkaniach z wybitnymi fotografami i filmowcami, którzy przez cały czas prowadzą warsztaty, szkolenia i wykłady o różnorodnej tematyce branżowej.
Szczegóły dotyczące XXI Targów Foto-Video, programu i wystawców znaleźć można pod adresami:
http://www.targi.lodz.pl/targi/324-xxi-targi-sprzetu-fotograficznego-filmowego-audio-video-oraz-technologii-multimedialnych/informacje/
https://www.facebook.com/filmvideofoto/
Plan imprez towarzyszących:
http://www.targi.lodz.pl/targi/324-xxi-targi-sprzetu-fotograficznego-filmowego-audio-video-oraz-technologii-multimedialnych/6452-dla-odwiedzajacych/program-wydarzen-towarzyszacych/