Zaproszenie KAF 28.10.2021

Zarząd Krajowego Cechu Fotografów zaprasza na pierwsze od dłuższego, pandemicznego czasu spotkanie Klubu Artystycznej Fotografii, które odbędzie się 28.10.2021 o godzinie 18:00 w wyjątkowej restauracji IMPRESJA w Zabrzu, ul. Park Hutniczy 10.
Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych, członków cechu jak i osoby niezrzeszone.
Dlaczego warto dotrzeć w tym dniu do „Impresji”?
W programie zaplanowaliśmy wiele atrakcji:
• Prezentacja twórczości fotograficznej nowej szefowej KAF  - Hanny Dereckiej w formie pokazu slajdów oraz małego wernisażu jej najnowszych prac.
• Planowana krótka sesja zdjęciowa, podczas której Hania opowie w jaki sposób pracuje z modelami w różnym wieku, jak oświetla plan tworząc malarskie portrety – prace, które doceniają nie tylko klienci. Na sesji korzystać będziemy z lamp ATLAS.
• Podczas spotkania będzie z nami przedstawiciel marki Quadralite/Godox, który udzieli wsparcia technicznego wypożyczając wyzwalacze, aby każdy z Uczestników mógł również wykonać zdjęcia - (weźcie ze sobą aparaty) 
• Oprócz lamp Atlas, będzie można wypróbować także inny sprzęt studyjny. (lampy reporterskie Stroboss, lampa Godox i in.)
• Dla uczestników niespodzianka w postaci kodów rabatowych od Quadralite oraz Duonet.
• Podczas spotkania będzie można zamówić pyszne jedzonko z menu „Impresji”
• Cech zapewnia kawę/herbatę i ciastko.
• Koszt spotkania dla Członków Cechu: 10 zł a dla Gości: 29 zł.
Osoby niezrzeszone w Krajowym Cechu Fotografów, proszone są o wpłatę 29 zł na konto: 18 1560 1111 2107 2443 0023 0001 - KCF, tytułem imię i nazwisko i przesłanie potwierdzenia na biuro@fotograf.org.pl 
 
Ponadto nasi wieloletni przyjaciele i członkowie cechu, Teresa i Bogusław Makar z Zabrza (Studio Fotomakar), chcąc okazać wdzięczność członkom KCF za okazane wsparcie, serdecznie zapraszają przed naszym spotkaniem w Impresji, do swojego wyremontowanego po pożarze studia na kawę, ciasto i miłe rozmowy.
adres: Studio Fotomakar, Zabrze ul, 3 maja 98, tel. 607 149 549
Do zobaczenia 
Szefowa KAF - Klubu Artystycznej Fotografii przy KCF
Hanna Derecka