Zaproszenie na sierpniowe spotkanie biesiadne

Jak co roku, mamy przyjemność zaprosić Was, na coroczne sierpniowe spotkanie biesiadne. Zapraszamy wszystkich fotografów i ich rodziny w dniu 28 sierpnia 2022.
Spotykamy się przed 13:00 w niedzielę 28 sierpnia w Willi Alpejskiej w Wiśle przy ul. 1 maja 26 http://www.willaalpejska.pl/ Tam czeka na nas pełny zestaw obiadowy (zupa, drugie danie i kompocik). Po obiadku w czasie wolnym można sobie wyskoczyć na pyszne lody, desery i kawkę na przeciwko w słynnej Cukierni "u Janeczki".
Około godz. 15:30 wsiadamy do "Wiślańskiej Ciuchci" i jedziemy podbijać Trójwieś Beskidzką. Zobaczymy muzeum Koronki Koniakowskiej https://centrumkoronkikoniakowskiej.pl/ - zwiedzanie będzie połączone z prelekcją - wykładem) na temat historii powstania koronki, a także wiele ciekawostek na różne powiązane tematy. Następnie wskakujemy do ciuchci i jedziemy do owczarni połączonej z centrum produktu regionalnego http://seroscypek.pl/ gdzie będzie można skosztować różnego rodzaju serów na czele z oscypkami. Zobaczymy, jak powstają i dowiemy się w skrócie różnych cennych informacji na ich temat. Na zakończenie wycieczki odwiedzimy szczyt góry Ochodzita skąd przy dobrej pogodzie doskonale widać pasmo Tatr zarówno Polskich jak i Słowackich, a w bliższej perspektywie pasmo Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Morawskiego (SK-CZ).
         Po powrocie do Willi możemy miło spędzić czas przy biesiadzie grillowej. Zajadać się różnymi pysznościami, śpiewać i tańczyć, dopóki starczy sił (w cenie jedzenie i ciepłe napoje - alkohol we własnym zakresie). Chętnych prosimy o zgłoszenie się do dnia 20.08.2022 podając imię i ilość osób na maila biuro(małpa)fotograf.org.pl lub sms na numer 533 233 654. 
Ze względu na konieczność uregulowania wcześniej zamówionych miejsc, prosimy również o dokonanie wpłaty (pieniądze na koncie KCF do 23.08.2022) 180zł./os. na konto: BNP 03 1600 1462 1746 2576 7000 0001 w tytule wpłaty proszę wpisać Biesiada 2022 oraz ilość osób. Kwota pokrywa całkowity koszt spotkania.
We własnym zakresie można zarezerwować noclegi już od piątku czy soboty, a dla tych którzy nie mogą wcześniej przyjechać to tylko z niedzieli na poniedziałek w http://www.willaalpejska.pl/ w cenie 140zł./os. ze śniadaniem. Można też rezerwować noclegi kwaterach, pensjonatach i willach, których w pobliżu jest bardzo dużo.