Spotkanie członków Krajowego Cechu Fotografów Będzin, 25 października 2018

Spotkania w Studio Fotograficznym Foto Borkowscy, w Będzinie, niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród członków KCF. Nie inaczej było również tym razem. Na zaproszenie Zarządu oraz właścicieli Studia Fotograficznego, ciekawi nowych doświadczeń przyczyniających się do rozwijania swoich umiejętności warsztatowych członkowie KCF z ochotą wzięli udział w tym ciekawym spotkaniu..
Po przywitaniu uczestników, Cechmistrz Marek Gołąbek przypomniał o zbliżającym się szkoleniu, którego tematem będzie RODO - pół roku po wprowadzeniu rozporządzenia unijnego w Polsce. Wydarzenie będzie miało miejsce w Katowicach, w dniu 22 listopada 2018. Szczegółowe informacje przesłane zostały do wszystkich członków KCF.
Część praktyczną spotkania poprowadził przewodniczący Klubu Artystycznej Fotografii, Mikołaj Mikołajczyk. Warsztat poświęcony był wzmacnianiu roli przygotowania modelki/modela do sesji zdjęciowej w studio. Prowadzący przypomniał istotną zasadę, mówiącą, że dobre przygotowanie osoby fotografowanej do sesji, daje gwarancję szybkiego i satysfakcjonującego efektu. Po krótkiej prezentacji własnego stylu i zasad pracy z wizażystką oraz modelką, prowadzący zaprosił uczestników do wykonania krótkich sesji. Doskonale wyposażone studio fotograficzne zawsze daje duże pole działania. Fakt ten w połączeniu ze wskazówkami Mikołaja Mikołajczyka dotyczącymi pracy z modelką, pozwolił na wykonanie ciekawych zdjęć na zadany temat. Najciekawsze prace pt. „Portret z komórką” będzie można oglądać w czasie rozstrzygnięcia dodatkowego konkursu fotograficznego Klubu Artystycznej Fotografii.
 
Zarząd Krajowego Cechu Fotografii składa podziękowania dla Studia Fotograficznego Foto Borkowscy, dla Mikołaja Mikołajczyka, makijażystki oraz modelek.
 
Zapraszamy do video relacji przygotowanej przez Arkadiusza Tumidajskiego
https://www.facebook.com/KrajowyCechFotografow/videos/487975798378816/